Trhové Sviny
naše srdeční záležitost

Pardamcová Simona

Pocházím z Českých Budějovic. V roce 2007 jsem maturovala na trhosvinenském gymnáziu, kde jsem se také seznámila se svým budoucím manželem. Společně nyní žijeme v Otěvěku.

Na Jihočeské univerzitě jsem získala titul bakalář v oboru Finanční matematika. Před nástupem na mateřskou dovolenou jsem pracovala v České spořitelně na pobočce v Českých Budějovicích. V roce 2014 jsem nastoupila na mateřskou dovolenou, na které jsem stále, teď už s druhým dítětem.

Jako maminka na mateřské jsem se cítila velmi izolovaná od běžného života, a tak jsem s dcerou začala navštěvovat různá mateřská centra. Nakonec z toho vznikl nápad založit takové centrum i v Trhových Svinech. Společně s dalšími maminkami jsme v létě 2016 založily Rodinné centrum Trhováček, z.s., ve kterém funguji jako předsedkyně. Centrum slouží především pro maminky na mateřské dovolené, vedeme ale i kurzy pro veřejnost. Právě maminkám na mateřské dovolené se pak snažíme poskytnout zázemí a možnost vymanit se ze sociální izolace, do které se pobytem na mateřské často dostávají.


9

Pardamcová Simona Bc.


Trhové Sviny, 32 let

na mateřské dovolené

Garant bodů:

Podpora rodin s dětmi


© 2018